Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
SARI SAAT SİZE NE SUNAR?

Eğer başarı için azim ve isteğiniz var ise, hemen bize ulaşın veya internet sistemize bilgilerinizi bırakın. Bir yetkilimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Başarıya giden yolunuzu hemen başlatalım!

PAZARLAMA

SARI SAAT markası ile iş hayatınızın her noktasında hizmetinizi ve farklılığınızı öne çıkartacak pazarlama teknikleri ve marka bilinirliği, size kolaylık ve avantajlar sağlayarak, başarının yolunu açacak.

MARKA BİLİNİRLİĞİ

10’dan fazla ofisde, 60’dan fazla danışmanı ile; dünyanın pek çok yerinde hizmet veren müşterilere danışmanlık veriyor.

KARİYER EĞİTİMLERİ

Kariyerinizin her noktasında 1. sınıf eğitimler ile desteklenirsiniz. Eğitimler ile, kendi potansiyelinizi en üst düzeye çıkartarak, başarıya doğru yol alırsınız.

TEKNOLOJİ

Hem ofisiniz, hem siz kullanıma hazır, profesyonel on-line teknolojiler ile yapılandırılır. İş süreçlerinizin her aşamasında zaman tasarrufu, hizmet kalitesi ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlar.

BİLGİ PAYLAŞIMI

SARI SAAT ailesinin bir parçası olarak her Sosyal Medya Danışmanı, bilgi, deneyim ve fikirlerini birbirlerine aktarır. Birlikte daha güçlüyüz!

KURUMSAL KÜLTÜR VE İŞ AĞI

Danışmanlarımız teknolojik ve bölgesel olarak bizbirlerine destek olur, deneyim ve fikirlerini paylaşırlar. Bu sinerji toplantılar eğitimler ve etkinlikler ile pekiştirilir.

EĞİTİMLERİMİZ MÜTHİŞ HİZMETLER
2018 DİJİTAL PAZARLAMA PLANI

Markaların verimliliğini ve kârını dijital pazarlama ile nasıl artırdığını öğrenin. 2018 Dijital Pazarlama Planını Şimdi ücretsiz indirin.

ÜCRETSİZ İNDİR
PARTNERLERİMİZ

SOSYAL MEDYA DANIŞMANI OLMAK İSTİYORUM

Tüm pazarlama iletişimi becerilerini markalar için sosyal medya stratejileri yaratmak, büyük kitleler oluşturmak ve bunu müşterilerinin yeni müşteri edinmesini sağlayacak yönde yönetmek için kullanan şirket, aynı zamanda profesyonel sosyal medya danışmanlığı konusunda çeşitli eğitimler, projeler, workshoplar, etkinlikler düzenleyip sektöre yön veren çalışmalar yürütmektedir. Siz de gelin, bu sinerjiye katılın ve SARI SAAT’in bir parçası olun.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun