Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Sarı Saat Hakkında

Sarı Saat, dijital pazarlama ve iletişim ajansıdır. 2012 yılından bu yana markaların interneti daha etkili kullanarak verimliliklerini ve kârlarını artırmalarını sağlayacak çalışmalar yürütmektedir. Sarı Saat’in neden hep 10.10’u gösterdiğini merak ediyor musunuz? Saat 10.10’u gösterdiği zaman, akrep ve yelkovanın oluşturduğu şekil, insanın bilinçaltına fark ettirmeden mesaj gönderilmesini sağlıyor. Bu şekli gözünüzde canlandırırsanız, zafer kazanmış bir insanın sevinme şekli olarak kabul edilen kollarını havaya kaldırma şekline benzer. Bu benzerlik sebebi ile de saatin oluşturduğu bu şekil sizde başarılı ve zafer kazanmış bir marka imajı oluşturur ve Sarı Saat, çalıştığı markalara kazandırdığı için bunu sembol olarak kullanıyor.

 

  • Danışman Sayısı
    80
  • Ofis Sayısı
    10
TÜM EĞİTİMLERİ GÖRÜNTÜLE

Bir Seans Ücretsiz Danışmanlık Talebi

Markanız, itibarınız için dijital medyanın sunduğu fırsatları öğrenmek isterseniz başvuru formunu doldurun size özel analizimizle interneti daha doğru tanıyın ve fırsata dönüştürün. Üstelik ücretsiz.

Hizmetinizi veya ürününüzü, müşteri hedef kitlenizi belirleyerek en hızlı şekilde pazarlamak ve müşterilerinizle olan iletişiminizi yönetmek üzere online ortamda dijital medya reklam sürecinizi hem yönetiyoruz hem de bu konuda danışmanlık veriyoruz. Danışmanlığımızın size göre olup olmadığına karar vermek için ücretsiz sosyal medya analizi talep edebilirsiniz.

Sosyal medya pazarlama planınızı oluştururken sosyal medyanın konumunu da düşünün ve kendinize şunları sorun; Pazarda şu anki konumum ne? Müşterilerim internette beni nasıl algılıyor? Müşterilerim yorum yapmak ya da memnuniyetlerini dile getirmek için şirketime 7×24 ulaşabiliyor mu? Rakiplerim ne düşünüyor ve ne diyor gerçekten biliyor muyum? Müşterilerimin ilgisini ne kadar çekebiliyorum? Müşterilerimi memnun edecek nasıl bir değersunuyorum ve bu değerden onları gün be gün, sürekli, tekrar etmeden nasıl haberdar ediyorum?

Hizmetinizi veya ürününüzü, müşteri hedef kitlenizi belirleyerek en hızlı şekilde pazarlamak ve müşterilerinizle olan iletişiminizi yönetmek üzere online ortamda dijital medya reklam sürecinizi hem yönetiyoruz hem de bu konuda danışmanlık veriyoruz. Danışmanlığımızın size göre olup olmadığına karar vermek için ücretsiz sosyal medya analizi talep edebilirsiniz.

Her Türlü Özelliği İçerir. Güçlü Entegrasyon Sunar. SharpSpring siz daha müşterilerin adını öğrenmeden onları takip eder. Noktaları bir araya getiririz ve onların nerede olduğunu size bildiririz. Daha sonra siz de, ilgi alanlarına göre dinamik içerikler ya da hedefli e-postalar göndermek için güçlü otomasyon kuralları oluşturabilirsiniz. SharpSpring, kullanmaya devam etmek istediğiniz sistemlerle uyumlu biçimde çalışmak için üretilmiştir. CRM, CMS, form oluşturucu – hiç sorun değil.
EKİBİMİZ

Ömer Ertaş Kurucu

2005’ten bu yana Türkiye’deki markaların internet ortamında daha fazla müşteri edinebilmelerini destekleyen projeler üreten Ömer Ertaş, Sarı Saat Dijital Pazarlama Ajansı’nın kurucusudur. 2005 yılında..
MÜŞTERİLERİMİZ DANIŞMANLARIMIZ İÇİN NE DEDİLER?

Siz de Sarı Saat hakkındaki görüşlerinizi bize iletmek için tıklayın

Mustafa Yayla Yönetim Kurulu Başkanı - Miramay Kozmetik

Sektörümüz için vazgeçilmez olan yüksek kalitede sunduğumuz hizmetin doğru, eksiksiz şekilde sosyal medyada tanıtılmasıydı. Daha önce kullandığımız planlar gereğinden fazla karmaşık yapılandırılmıştı. Bilgiyi tek noktada biriktirip süzmek aradığımız şeydi. 2015 Dijital Pazarlama Planını incelediğimiz anda bize en cazip gelen yönü, basit kullanım imkanı, verileri farklı şekillendirilebilme kabiliyeti, sosyal medya dalları yanında müşterilerimize ilişkin planlarımızı süratle ve istediğimiz açıdan yapabilir olması oldu.

Halil Altunsu Yönetim Kurulu Başkanı - Startkey

Tüm dijital pazarlama stratejimizi ve takip sistemlerimizi tek bir plana indiren, kullanımı kolay, sosyal medyaya uyumlu ve güvenilir bu plan için Sarı Saat’e teşekkür ederiz.

Ozan Balık Plastik Cerrahi Uzmanı

Sağlık sektörü için tüm araştırmalarımızın sonunda bize en pratik ve kullanışlı gelen 2015 dijital pazarlama planı ile sosyal medyada çalışma sistemi olarak seçtik. 2013’den beri kullandığımız bu plan, kliniğimiz için olmazsa olmaz halini almıştır. İşlevsel ve basit mantığı sayesinde herkes için kullanım kolaylığı sağlarken, zamanımızı ve dikkatimizi diğer önemli konulara harcamamıza fırsat sağlamaktadır.

Dijital pazarlamayı etkili kullanarak markanızın verimliliğin ve karını artırın.
DANIŞMANLIK AL

Bir Seans Ücretsiz Danışmanlık Talebi

Markanız, itibarınız için sosyal medyanın sunduğu fırsatları öğrenmek isterseniz başvuru formunu doldurun size özel analizimizle interneti daha doğru tanıyın ve fırsata dönüştürün. Üstelik ücretsiz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun
PARTNERLERİMİZ