Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Linkedin Bağlantılarınızı Arttıracak Önemli Taktikler

Linkedin ağınızı genişletmek istiyor musunuz? Kaliteli bağlantılar bulmanın ve onları çekmenin yollarını mı merak ediyorsunuz?
Linkedin ağınızı büyütmek, sizi alanınızdaki bir uzman olarak göstermeye yardımcı olur ve erişiminizi genişletir. Bu makalede, yeni Linkedin bağlantılarına ulaşmak için çeşitli yollar keşfedeceksiniz.
Linkedin ile bağlantılarınızın sayısı önemlidir. Çünkü Linkedin yalnızca birinci, ikinci ve üçüncü dereceden bağlantılarınızın aramalarında görünecek büyük bir arama motorudur. Diğer bir deyişle, bu seviyedeki kişilerle bağlantılı değilseniz, arama sonuçlarına girmeyeceksiniz. Aramalarınıza yalnızca bu üç seviye gösterilecektir.

Günlük Durum Güncellemeleri Yayınla
Linkedin’de aktif olmak önemlidir ve bu durum güncellemelerini her gün yayınlamakla başlar. Linkedin güncellemelerini herhangi bir sosyal medya mesajıyla aynı şekilde düşünün. İnsanlar yayınlarınızı paylaştığında ve yorum yaptığında, yeni bağlantılara erişme imkanınız doğar.

Etkileşimde Kalın
Duvarınızı düzenli olarak inceleyin ve diğer kişilerin güncellemelerini ve yayınlarını paylaşın, yorum yapın ve beğenin. Güncellemeler hakkında yorum yapıp yeni bağlantılar kurmaya başlayın. Böylelikle bir kitlenin parçası olmaya başlarsınız. Bu etkileşim, insanlara var olduğunuzu bildirir ve size daha fazla görünürlük kazandırır.

Bağlantı İsteklerini Kişiselleştirme
Linkedin’in önerdiği bağlantıları haftada en az birkaç kez gözden geçirin. Bu sektörünüzdeki ya da bölgedeki insanları bulmanın ve onlarla kişisel olarak bağlantı kurmanın kolay bir yoludur. Her seferinde iki veya üç kişiyle bağlantı kurmaya çalışın.
Bir bağlantı isteği gönderdiğinizde, o kişi için bir şekilde kişiselleştirin. Onu nereden tanıyorsun? Neden onunla bağlantı kurmak istiyorsun? Bu soruların cevaplarını vererek bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz.

47 View