Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Linkedin Reklamları Neden Önemlidir?

Hala şirketiniz için Google reklamcılığına benzer bir etki sunacak başka bir kanal bulmak istiyorsanız o halde bakış açınızı değiştirmelisiniz. Bakışlarınızın yeni odağında LinkedIn reklamcılık sizi bekliyor! İnternet reklamcılığına geçtiğimizde herkes Facebook veya Google reklamlarını öncelikle düşünüyor . Elbette bu kanallar dijital pazarlama alanında, çağdaş pazarlama yöntemlerinde içerik pazarlamacılığına destek oluyor. LinkedIn reklamcılığın neden önemli olduğunu ve işinize nasıl yardımcı olabileceğini sorarsınız her saniyede 400’den fazla kullanıcısı olan ve iki profilin her saniyede bir açıldığı bir ağ olduğu gerçeği dışında LinkedIn reklamlarının neden önemli olduğuna dair biden fazla neden var.

Tüm dünya internet üzerindedir! Sizi ilgilendiren bir ürün veya hizmeti ilk önce nereden buluyorsunuz? İnternet üzerinde, ya da daha doğrusu Google veya Facebook’tan değil mi? İnternet kullanıcılarının% 70’i tam olarak bunu yapıyor.

Ürününüz veya hizmetiniz çok spesifik olan ve her gün satmayan, fiyatı az olmayan ve en yakın süpermarkette bulunamaz bir şeydir. Bunun için bir tanıtım tasarlamak kolay değil, değil mi? LinkedIn, hedef kitlenin yanı sıra size pek çok yol sunmaktadır. Bu sosyal ağ üzerindeki kampanyalar, kitlenizi hedeflemek için çok ayrıntılı seçenekler sunduğu için doğru kişileri “bulmak” için size yardımcı olacaktır. Ayrıca, Facebook reklamları gibi , bu platform da özel ilgi alanlarını hedefleme konusunda çok yararlıdır, çünkü bu daha iyi sonuçlar vermektedir. LinkedIn ile reklamlarınız yalnızca profillerinde olan bilgilere dayanarak, ürününüz veya hizmetinizle ilgilenen kişilere gösterir. Böylece, yalnızca belirli bir şirkette çalışan, belirli becerilere sahip veya belirli bir sektörde çalışan kişileri hedef alabilirsiniz.

LinkedIn’in reklamlarınıza harcamak zorunda olduğunuz minimum bir günlük bütçeniz var, ancak bütçe baş ağrısı olabilecek düzeyde değildi. Bu durum özellikle bir veya iki ay süren kısa vadeli kampanyalar için geçerlidir.

37 View